VENT

Teknikum-ilmastointi-ja-pakokaasuletkut-Vent-teollisuuden-ilmastointiletku
Teollisuuden ilmastointiletku

Käyttökohteet:
Ilmastointiletku vaativiin kohteisiin.

KÄYTTÖLÄMPÖTILA:
-40°C...+80°C

RAKENNE:
Sisäkumi: musta SBR, kulutusta kestävä
Vahvikkeet: mustalla CR:llä kumitettu puuvillakangas ja teräslanka. Letku poimupintainen.

MUUTA:
Sisähalkaisijoissa 203-300 mm letkun päissä kiristystä helpottavat muhvit (pituus 40 mm). Näitä kokoja tai pienempiä kokoja ei katkota. Kiristinsuosituksena on Kerkokiristin.

Tekniset tiedot

Product codeØ i.d.
mm
Ø o.d.
mm
Bending radius
mm
Weight
kg/m
Length
m
VENT0404046600,3020
VENT0505056700,5020
VENT0636369900,6020
VENT07576821100,7020
VENT09090961200,8020
VENT1001021081300,9020
VENT1151151211501,0020
VENT1251271321801,2020
VENT1501521582901,4020
VENT2002032113002,706
VENT2502532613203,306
VENT3003003084004,006

Myynti, teollisuusletkut

Pohjoismaatsales@teknikum.com
Keski-Eurooppasales.de@teknikum.com
Venäjäsales.ru@teknikum.com

Print Friendly, PDF & Email

Menu - Teknikum

Teknikum

Soita meille Lähetä meille sähköpostia Teollisuusletkut Muottituoteet In English In Russian På svenska