PAVE™ 1,0 MPa

Teknikum-hoyry-vesi-paineilma-paineletku-Pave-1-0-MPa
Paineletku

Käyttökohteet:
Yleiskäyttöinen paineletku paineilmalle ja vedelle. Letku täyttää EN 1403:2005 luokan 2 ja EN 2398:2010 - 1B vaatimukset, kun sisähalkaisija 13-25 mm.

KÄYTTÖLÄMPÖTILA:
-40°C...+80°C

RAKENNE:
Ø sisä 13-25 mm:
Sisäkumi: musta EPDM/SBR
Vahvikkeet: tekstiili
Pintakumi: musta EPDM/SBR

Ø sisä 32-203 mm:
Sisäkumi: musta EPDM
Vahvikkeet: tekstiili
Pintakumi: musta EPDM
Varmuuskerroin: 4

MUUTA:
Kiristinsuosituksena on Kerko-kiristin.

Tekniset tiedot

Product codeØ i.d.
mm
Ø o.d.
mm
Working press.
MPa
Bending radius
mm
Weight
kg/m
Length
m
PAVE1001313201,0900,3060
PAVE1001616241,01000,4060
PAVE1002019271,01300,4060
PAVE1002525341,01500,6060
PAVE1003232431,01600,9040
PAVE1004040511,02201,0040
PAVE1004545561,03201,1040
PAVE1005050611,04101,3040
PAVE1006363751,05001,7040
PAVE1007576881,05602,0040
PAVE101001021191,013403,8040
PAVE101151151321,014304,3040
PAVE101251271441,015204,7040
PAVE101501521691,017205,5040
PAVE102002032261,018909,1010

Myynti, teollisuusletkut

Pohjoismaatsales@teknikum.com
Keski-Eurooppasales.de@teknikum.com
Venäjäsales.ru@teknikum.com

Print Friendly, PDF & Email

Menu - Teknikum

Teknikum

Soita meille Lähetä meille sähköpostia Teollisuusletkut Muottituoteet In English In Russian På svenska