PARAK

Teknikum-hoyry-vesi-paineilma-paineletku-Parak
Paineletku

Käyttökohteet:
Paineletku vaativaan käyttöön ilmalle, erityisesti kuumalle vedelle ja tietyille laimeille kemikaaleille.

KÄYTTÖLÄMPÖTILA:
-40°C...+120°C

RAKENNE:
Sisäkumi: musta EPDM, lämmönkestävä
Vahvike: tekstiili
Pintakumi: keltainen EPDM, ei tahraava
Varmuuskerroin: 3,2

Tekniset tiedot

Product codeØ i.d.
mm
Ø o.d.
mm
Working press.
MPa
Bending radius
*mm
Weight
kg/m
Length
m
PARAK300088173,0500,2040
PARAK3001010203,0600,3040
PARAK3001313233,0800,4040
PARAK3001616273,01000,4040
PARAK3001919303,01100,5040
PARAK3002525373,01500,7040
PARAK3003232443,03200,9040
PARAK3003838513,03801,1040
PARAK3004242563,04201,4040
PARAK3005050663,05001,9040

Myynti, teollisuusletkut

Pohjoismaatsales@teknikum.com
Keski-Eurooppasales.de@teknikum.com
Venäjäsales.ru@teknikum.com

Print Friendly, PDF & Email

Menu - Teknikum

Teknikum

Soita meille Lähetä meille sähköpostia Teollisuusletkut Muottituoteet In English In Russian På svenska