LYPO 2450

Teknikum-oljy-polttoaine-kemikaali-letku-paineletku-Lypo-2450
Paineletku

Käyttökohteet:
Paineletku bensiinin, dieselöljyn tai öljyemulsioiden siirtoon. Soveltuu myös lyijyttömälle bensiinille sekä E10-laadulle.

KÄYTTÖLÄMPÖTILA:  -20°C...+80°C

RAKENNE:
Sisäkumi: musta NBR, bensiinin- ja öljynkestävä
Vahvikkeet: tekstiili
Pintakumi: musta NBR/PVC, sileä
Varmuuskerroin: 3

MUUTA:
Kiristinsuosituksena on Kerkokiristin.

Tekniset tiedot

Product codeØ i.d.
mm
Ø o.d.
mm
Working press.
MPa
Bending radius
mm
Weight
kg/m
Length
m
LYPO100055121,0350,2060
LYPO100088151,0450,2060
LYPO1001010171,0700,2060
LYPO1001313211,0900,3060
LYPO1001616241,01200,3060
LYPO1002019271,01300,4060
LYPO1002525341,01750,6060

Myynti, teollisuusletkut

Pohjoismaatsales@teknikum.com
Keski-Eurooppasales.de@teknikum.com
Venäjäsales.ru@teknikum.com

Print Friendly, PDF & Email


Lähetä palautetta

Menu - Teknikum

Teknikum

Soita meille Lähetä meille sähköpostia Teollisuusletkut Muottituoteet In English In Russian På svenska