NOVE

Teknikum-hoyry-vesi-paineilma-paineletku-Nove
Paineletku

Käyttökohteet:
Vesiletku, joka soveltuu myös paineilmalle sekä tietyille kemikaaleille ja hapoille. Täyttää standardien EN1403:2005 luokan 2 ja EN 2398:2010 1A / L-T vaatimukset.

KÄYTTÖLÄMPÖTILA:
-30°C...+100°C

RAKENNE:
Sisäkumi: musta EPDM
Vahvikkeet: tekstiili
Pintakumi: punainen EPDM
Varmuuskerroin: 2,5

MUUTA:
Kiristinsuosituksena on Kerkokiristin.

Tekniset tiedot

Product codeØ i.d.
mm
Ø o.d.
mm
Working press.
MPa
Bending radius
mm
Weight
kg/m
Length
m
NOVE1501313201,6900,3060
NOVE1501616241,61000,3060
NOVE1501919271,61300,4060
NOVE1502525341,61500,6060
NOVE1503232431,61600,8040
NOVE1503838491,62201,0040
NOVE1505050611,63801,2040

Myynti, teollisuusletkut

Pohjoismaatsales@teknikum.com
Keski-Eurooppasales.de@teknikum.com
Venäjäsales.ru@teknikum.com

Print Friendly, PDF & Email

Menu - Teknikum

Teknikum

Soita meille Lähetä meille sähköpostia Teollisuusletkut Muottituoteet In English In Russian På svenska