NORA

Teknikum-hoyry-vesi-paineilma-jaahdytysletku-Nora
Jäähdytysletku

Käyttökohteet:
Jäähdytysjärjestelmien vesiletku.

KÄYTTÖLÄMPÖTILA:
-40°C...+110°C

RAKENNE:
Sisäkumi: musta EPDM
Vahvikkeet: tekstiili
Pintakumi: musta EPDM
Varmuuskerroin: 3

MUUTA:
Kiristinsuosituksena on Kerkokiristin.

Tekniset tiedot

Product codeØ i.d.
mm
Ø o.d.
mm
Working press.
MPa
Bending radius
mm
Weight
kg/m
Length
m
NORA0601313210,6900,2040
NORA0601616240,61000,3040
NORA0602019280,61200,3040
NORA0602222300,61300,4040
NORA0602525330,61500,5040
NORA0602929380,61550,6040
NORA0603232420,61600,7040
NORA0604040500,62200,8040
NORA0605050610,64101,1040
NORA0605757680,64501,3040
NORA0606060710,64801,3040
NORA0607576860,65601,4040

Myynti, teollisuusletkut

Pohjoismaatsales@teknikum.com
Keski-Eurooppasales.de@teknikum.com
Venäjäsales.ru@teknikum.com

Print Friendly, PDF & Email

Menu - Teknikum

Teknikum

Soita meille Lähetä meille sähköpostia Teollisuusletkut Muottituoteet In English In Russian På svenska